Virgin Galactic створить завод для виробництва космічних кораблів Delta

Британська компанія Virgin Galactic збудує у Сполучених Штатах завод, на якому вироблятимуться космолоти Delta.

Підприємство з’явиться неподалік міста Фінікс, Аризона. У планах британської компанії виробляти до шести космічних кораблів Delta щороку. Введення заводу в експлуатацію заплановане на кінець наступного року.

Virgin Galactic хоче щороку здійснювати близько 400 суборбітальних польотів. Для цього компанія застосовуватиме космольоти Delta та літаки-носії, які будуть запущені в експлуатацію у 2026 році та 2025 році відповідно.

Оголошення про будівництво заводу в Аризоні було зроблено за рік після дебютного суборбітального польоту Virgin Galactic з екіпажем на борту. Нагадаємо, що 11 липня 2021 року британська компанія здійснила перший туристичний політ. Одним із членів екіпажу був голова Virgin Galactic Річард Бренсон. У рамках місії застосовували космічний корабель VSS Unity та літак VMS Eve. Політ тривав майже 14 хвилин.

Джерело spacenews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше