Власник «Вконтактє» купив сервіс YClients, яким досі користуються сотні українських підприємців

Російський холдинг VK, який володіє соцмережами «Вконтактє» та «Одноклассники», придбав 100% компанії YClients — розробника платформи онлайн-запису та автоматизації бізнесу у сфері послуг.

Про це пише Бізнес Цензор з посиланням на російські ЗМІ.

Сума угоди не розголошується. У майбутньому планується інтеграція сервісів YClients у платформи VK.

Що відомо про YClients

YClients розробляє хмарні продукти для автоматизації бізнесу послуг та має понад 45 тис. користувачів. Сервіси компанії використовуються здебільш в сегментах краси, здоров’я та спорту.

За даними NGL.media, близько 500 українських салонів, медичних і ветеринарних клінік, а також фітнес-клубів досі користуються сервісами російської компанії.

Формально YСlients припинила роботу в Україні у квітні 2022 року. Тоді ж на ринку з’явилася аналогічна українська компанія Altegio з європейським корінням.

Однак розслідування свідчить, що насправді поява Altegio — це спроба Yclients залишитися на українському ринку. Фактично це одна й та сама компанія, стверджують журналісти.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше