Влітку у застосунку monobank з’явиться окремий функціонал для бізнесу

monobank анонсує запуск нового продукту для підприємців

monobank планує запустити окремий продукт для підприємців вже цього літа. Спільний проєкт Універсал Банку Сергія Тігіпка та Fintech Band Олега Гороховського, Михайла Рогальського та партнерів буде доступний у липні або серпні, пише Forbes.

Про це повідомив Сергій Тігіпко під час конференції Forbes «Гроші для перемоги» 30 травня. Співзасновник mono Олег Гороховський, який анонсував цю розробку наприкінці 2023 року, підтвердив плани запуску у найближчі місяці.

Новий напрямок для monobank

monobank, який досі обслуговував фізичних осіб та фізосіб-підприємців (ФОП), планує розширити свої послуги на корпоративний сектор (тобто ТОВ та інше). За словами Тігіпка, з 8,4 млн роздрібних клієнтів банку, близько 250 000 є ФОПами. Вже зараз більше 30% приватних підприємців користуються додатком mono. Тепер банк прагне обслуговувати також юридичних осіб, що, за словами Тігіпка, стане справжнім проривом.

Як працюватиме «mono для бізнесу»

Олег Гороховський зазначив, що обслуговування юридичних осіб у банках часто складне, але monobank прагне зробити цей процес більш зручним та зрозумілим. Новий функціонал буде інтегрований у мобільний додаток monobank і надаватиме можливість у кілька кліків переглядати баланс, виписки, останні транзакції, надавати доступ співробітникам, підписувати платежі та встановлювати ліміти.

Гороховський також відзначив, що більшість директорів передають паролі від клієнт-банків бухгалтерам або довіреним особам і отримують від них звіти. Новий функціонал допоможе уникнути цієї проблеми, забезпечивши легкий доступ до інформації для директорів.

Бета-тестування та плани на запуск

За словами Тігіпка, новий продукт знаходиться на етапі бета-тестування, в якому бере участь низка компаній. Реакція на зауваження бізнесу буде миттєвою. Запуск планується протягом півтора-двох місяців, і бізнесовий mono зосередиться на транзакціях, а не на кредитуванні компаній.

Тігіпко сподівається, що новий проєкт допоможе mono залучити нових клієнтів від інших банків.

Потреби бізнесу та конкурентоспроможність

Засновники малих та середніх бізнесів, з якими поспілкувався Forbes, зазначають, що потребують рішення у форматі «все в одному». Таке рішення дозволить зосереджуватись на продажах та маркетингу, а не на бухгалтерії. Багато хто хоче мати один додаток для об’єднання кількох рахунків юридичних осіб або ФОПів, можливість надання різнорівневого доступу для співробітників, що оптимізує процеси бізнесу.

Проте деякі середні компанії вважають, що подібні рішення менш цікаві, оскільки їм потрібні вигідні кредитні пропозиції. Відкритим питанням залишається доступне кредитування, яке могло б спонукати бізнеси консолідуватися в одному банку.

Виклики та подальші перспективи

Новий функціонал від monobank може зекономити час власникам і керівникам бізнесу, однак питання повноцінного партнерства банку з підприємцями залишається відкритим. Власники бізнесу вимагають від банків розуміння їхніх потреб та надання відповідних продуктів, таких як овердрафт або кредитні лінії.

Бізнес також потребує додаткових зручностей, наприклад, можливості замовлення готівки через поштомати, що б значно спростило фінансові операції.

Новий продукт від monobank обіцяє зробити банківське обслуговування для підприємців більш зручним і ефективним, але конкуренція на ринку буде високою, і успіх залежатиме від здатності банку задовольнити різноманітні потреби бізнесу.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше