«Володар перснів: Полювання на Ґоллума» вийде у 2026 році — Пітер Джексон повертається

Warner Bros. Discovery та її головний виконавчий директор Девід Заслав оголосили про новий фільм у всесвіті “Володар перснів”, з назвою “Полювання на Ґоллума”, запланований до випуску у 2026 році. Пітер Джексон, режисер відомих екранізацій Толкіна, відновить співпрацю з Френ Волш та Філіппою Бойєнс для продюсування нового проєкту, та “будуть залучені на кожному етапі”.

Наразі фільм перебуває на початковій стадії розробки сценарію, до якого також долучені Фібі Гіттінс і Арті Папагеоргіу. За словами Заслава, стрічка “досліджуватиме нерозказані раніше сюжетні лінії”. Енді Серкіс не лише знову зіграє Голлума, але й стане одним із виконавчих продюсерів разом з Кеном Камінсом та Джонатаном Кавендішем.

Цей проєкт стає частиною ширшої ініціативи Warner Bros. з використання їхнього портфоліо, що включає також “Гаррі Поттер” та “Всесвіт DC”. В лютому 2023 року було оголошено про посередницьку угоду з Freemode від Embracer Group для створення кількох фільмів за мотивами книг Толкіна. Ці проєкти розвиватиме New Line Cinema під егідою Middle-earth Enterprises.

Оригінальна трилогія “Володар перснів”, знята Джексоном, виявилась комерційно успішною, заробивши майже $3 млрд по всьому світу і вигравши 17 премій “Оскар” з 30 номінацій.

Джерело IGN Variety

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше