Волонтери створили додаток з найвживанішими польськими словами й фразами

За свіжими даними, на території Польщі зараз перебуває близько 3,5 мільйона українців. Дехто добре володіє польською, дехто взагалі уже спілкується вільно, але більшість наших земляків лише починають вивчати польську. Саме для останньої категорії людей стане в пригоді новий мобільний додаток.

Йде мова про застосунок Movapp. Його створили волонтери Тереза Яворницька та Євгенія Валова (EDUA Group). Над додатком працювали в рамках ініціативи Stojime za Ukrajinou.

Як працює Movapp

Movapp призначений для вивчення польської та української мов. Програма повинна полегшити спілкування між поляками та українцями. На сайті вже є польський алфавіт, а також список базових польсько-українських слів та фраз.

Представлені тексти, зображення та аудіофайли можна застосувати для власних потреб у повсякденних ситуаціях. Доступними буденними фразами можна скористатися в магазині, транспорті, в установах, на роботі тощо. Також є розділ для дітей, де можна знайти слова з картинками та аудіо.

Завантажити Movapp можна безкоштовно.

Джерело 24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше