Вперше в історії компанія SpaceX написала твіт, використавши космічний супутник

Приблизно через місяць після того, як SpaceX відправили своє перше текстове повідомлення за допомогою супутника прямого зв’язку Starlink у космосі, компанія Ілона Маска оголосила, що вони вперше можуть публікувати пости на платформі X (раніше відомий як Twitter), використовуючи мобільний телефон за допомогою власних супутникових сервісів.

SpaceX прагне запропонувати глобальний мобільний зв’язок і планує запустити свою послугу Direct to Cell для клієнтів вже цього року. Маск ретвітнув пост SpaceX, додавши, що для підключення не було використано жодного спеціального обладнання, окрім мобільного телефону та супутника.

Розробка є значним кроком вперед в амбітному плані SpaceX щодо розширення мобільного покриття у віддалених місцях по всій території США та її територіальних водах. Компанія навіть почала рекламувати послугу супутникового зв’язку Direct to Cell на своєму вебсайті, обіцяючи послуги текстових повідомлень, починаючи з 2024 року, а у 2025 році – голосового зв’язку і передачі даних.

Джерело noworries.news

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше