Вперше в історії “Оскар” вводить номінацію “Найкраще кастингове рішення”

Стався досить рідкісний випадок, Американська Кіноакадемія анонсувала нову номінацію на премії “Оскар”. Заявляється, що нова категорія “Найкраще кастингове рішення” буде додана до списку нагород, починаючи з 2026 року.

Починаючи з фільмів, випущених 2025 року, на церемонії “Оскар” вручатимуть нагороду “Найкраще кастингове рішення”, яку отримають режисери кастингу за той фільм, що його оберуть члени Академії.

“Кастинг-директори відіграють важливу роль у кіноіндустрії, і в міру розвитку Академії ми пишаємося тим, що додаємо кастинг до дисциплін, які ми визнаємо та відзначаємо”, – сказали у своїй заяві генеральний директор Академії Білл Крамер (Bill Kramer) і президент Академії Джанет Янг (Janet Yang). “Ми вітаємо членів нашого відділення кастинг-директорів із цією захопливою подією і висловлюємо їм вдячність за їхню відданість і старанність під час цього процесу”.

Це вперше за останні двадцять чотири роки, коли на церемонії “Оскар” запроваджують нову категорію, відтоді, як було представлено премію “Найкращий анімаційний фільм” 2002 року. Попередній випадок додавання нової категорії стався 1981 року, коли було засновано премію за “Найкращий грим”.

З урахуванням того, що цього року “Oppenheimer” номіновано на найбільшу кількість нагород (13), а слідом за ним ідуть “Poor Things” (11), “Killers of the Flower Moon” (10) і “Barbie” (8), неважко припустити, що якби премія “Найкраще кастингове рішення” була доступна вже цього року, то номінантами на неї неодмінно стали б ці фільми.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше