Врятує навіть від пострілу танка: у США представили новітній активний захист для БТР

У США компанія Artis представила оновлений активний захист бронетранспортера, який захищає від різних загроз.

Однією з головних проблем військових автомобілів, що використовуються американською армією, протягом тривалого часу була їхня дуже висока вразливість до атак зверху.

Тепер цю проблему частково можна усунути, оскільки американська компанія Artis представила нову систему APS Sentinel третього покоління.

За твердженням представників компанії, ця система дозволить захистити машини від так званих «top-attack».

У компанії заявляють, що система активного захисту здатна забезпечити безпеку автомобілів практично від усіх загроз прямого вогню, включаючи влучення танкових снарядів, протитанкових керованих ракет, реактивних снарядів та баражуючих боєприпасів.

“Sentinel — це доступне рішення, яке забезпечує надійний захист від кількох пострілів на мінімальній дальності з дуже низькими побічними збитками, що робить комплекс захисту ідеальним як для широко відкритої місцевості, так і для бойових дій у міських умовах”, – розповідають у компанії.

Ще у 2016 році американська армія перейнялася оперативним впровадженням тимчасових рішень у сфері активного захисту для танків Abrams, бойових машин Stryker, Bradley.

Тоді як тимчасову систему захисту було обрано систему Iron Curtain. Але потім від використання системи вирішили відмовитися, оскільки на її доопрацювання були б потрібні великі кошти.

Модульна конструкція Sentinel означає, що військові можуть встановлювати її на всі свої наземні транспортні засоби.

Ілюстрація дії системи APS Sentinel від Artis

Також система може доповнювати інші системи захисту транспортного засобу.

“Безпека є ключовим моментом у конструкції Sentinel, а використання подвійних датчиків суттєво виключає ризик хибних спрацьовувань”, – зазначили розробники.

Ілюстрація дії системи APS Sentinel від Artis

Більше того, використання в системі надвисокошвидкісних датчиків та паралельної обробки даних допомагає перехоплювати та знищувати безліч загроз поблизу автомобіля.

Джерело militarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше