Встромив металеві кігті в спину: робот на заводі Tesla вийшов з ладу та напав на інженера

Робот Tesla затиснув інженера програмного забезпечення та поранив його на одному із заводів компанії Giga Texas поблизу Остіна.

Про це повідомляє Daily Mail.

Двоє свідків розповіли, що на їхнього колегу, інженера, напала машина, призначена для переміщення щойно відлитих алюмінієвих деталей автомобіля Tesla.

Зазначається, що робот затиснув чоловіка, який поряд працював з програмним забезпеченням для двох непрацездатних роботів Tesla, а потім встромив свої металеві кігті в спину та руку робітника, залишивши “кривавий слід” на заводській поверхні.

У результаті нападу інженер отримав відкриту рану на лівій руці, згідно зі звітом про травми за 2021 рік. Хоча Tesla не повідомляла регуляторам про інші травми, пов’язані з роботами, на фабриці в Техасі, інцидент стався на тлі років підвищеної стурбованості щодо ризиків автоматизованих роботів на робочому місці, зазначають у виданні.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше