Вибори в рф: люди несуть коктейлі Молотова, зеленку і палять урни з бюлетенями (відео)

У росії проходять так звані президентські вибори, водночас деякі громадяни висловлюють ставлення до того, що відбувається, у вкрай активний спосіб. Так, по всій території рф повідомляють про випадки псування бюлетенів і підпали кабінок і виборчих дільниць.

Так, повідомляється про кілька випадків псування бюлетенів, коли люди виливали в урни зеленку або чорнило. Так, у Сімферополі дівчина залила урну з виборчими бюлетенями зеленкою. Вона пронесла зеленку в пакеті з-під соку. Свої дії вона знімала на телефон. При цьому співробітник поліції не став їй заважати, а спокійно спостерігав, поки вона доллє зеленку до кінця, і лише потім вивів її.

Напередодні в москві дівчина залила зеленкою урну з виборчими бюлетенями, вигукуючи проукраїнські гасла. Повідомляється, що дівчину затримали, на неї порушили справу.

Схожий випадок стався сьогодні і в місті Борисоглібськ Воронезької області. Там жінка прийшла на дільницю в Південно-Східному мікрорайоні і під час голосування вилила зеленку в урну з бюлетенями.

Крім того, росіяни масово палять кабінки для голосування і виборчі дільниці.

Так, у москві жінка підпалила кабінку для голосування. Також повідомляється про ще один випадок підпалу в москві – у Митищах кабінку для голосування намагалася підпалити літня жінка за допомогою бензину.

А в Санкт-Петербурзі у виборчу дільницю кинули коктейль Молотова. Як повідомляють росЗМІ, попередньо – це студентка педуніверситету імені Герцена родом із Далекого Сходу. На дівчину можливо буде порушено кримінальну справу про теракт.

Як заявила глава російської ЦВК Елла Памфілова, “пояснення затриманих через псування урн показують, що це “не звичайне хуліганство, а з елементами тероризму”, і його слід веде за кордон”.

За її словами, за подібні порушення загрожує до п’яти років колонії.

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше