Види засобів індивідуального захисту та переваги використання

Придбали усі необхідні для роботи інструменти та матеріали й збираєтесь мерщій стати до справи? Не варто поспішати, спочатку згадайте, а чи подбали ви про свій захист? Якщо відповідь — ні, то це упущення потрібно негайно виправити. А ми радо спробуємо вам у цьому допомогти.

Завдяки товарам магазина inta.pro, офіційного дистриб’ютора продукції 3M в Україні, ви зможете надійно убезпечити себе з ніг до голови — і це зовсім не перебільшення. У наявності широкий вибір захисних комбінезонів: є як моделі призначені для використання при взаємодії з небезпечними хімічними речовинами, так і ті, що підійдуть для виконання малярських робіт. Усі вони мають гарну вентиляцію, а також надійно протистоять твердим часткам, пилу, аерозолям та бризкам.

Для захисту голови від травмування  радимо використовувати каску. Цей продукт є неодмінною умовою безпечної праці на будівництві та у багатьох сферах промисловості. Моделі 3M мають ергономічний дизайн, що дозволяє застосовувати їх в обмеженому просторі, та міцний корпус, який зберігає свої захисні властивості в широкому температурному діапазоні.  Можливе окреме придбання комплектувальних частин до касок.

Не забуваймо й про захист органів чуття, а саме — зору та слуху. Зауважимо, що спрямовані на виконання цих завдань ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) добре поєднуються між собою, завдяки зручному дизайну.

Убезпечити очі від бруду, пилу, дрібних летючих часток, згубного впливу хімічних речовин та яскравого світла допоможуть захисні окуляри. За конструкцією вони бувають відкриті (завдяки загальній легкості більш зручні для тривалого носіння) та закриті (коштом щільного прилягання можуть використовуватися в екстремальніших умовах). Під час вибору потрібної моделі необхідно також звертати увагу на колір та характер покриття лінзи.

А ось вберегти від ураження ваші вуха здатні захисні навушники та беруші 3M. Їхнє застосування є необхідним при роботі в умовах підвищеного звукового навантаження. Представлені моделі відповідають санітарним нормам, зроблені з гіпоалергенних матеріалів та достатньо зручні для тривалого використання. Основною відмінністю, на яку слід звернути увагу під час вибору, є рівень шуму з яким може впоратися кожен окремий продукт.

Останні, але не за значенням: засоби для захисту органів дихання — маски, напівмаски та респіратори. Усі товари цієї категорії забезпечують надійну фільтрацію шкідливих часток, водночас не утрудняючи процес дихання. Обирати серед них потрібний вам продукт слід враховуючи ступінь забруднення повітря у місці праці. Так, респіратори є легшими, а отже не викликають дискомфорту під час тривалого носіння. Проте вони не підходять для використання в умовах небезпечної для здоров’я концентрації хімічних речовин, тут єдиним припустимим варіантом є повні та напівмаски.

Пам’ятайте — не можна нехтувати власним здоров’ям. Не забувайте використовувати засоби індивідуального захисту як під час роботи на промисловому виробництві, так і при вирішенні побутових завдань. Все потрібне ви зможете знати на сайті inta.pro — офіційний магазин 3M в Україні.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше