Вийшло оновлення Telegram: голосові чати, редагування фотографій після надсилання, та інше
Команда розробників Telegram випустила оновлення месенджера для мобільних пристроїв. У додатку тепер можна створювати аудіоконференції між учасниками чатів, з’явилися засоби редагування фотографій навіть після їх надсилання, нові анімовані емодзі та інше.
У будь-якому груповому чаті тепер можна запускати голосовий чат паралельно з листуванням. Примітно, що голосовий чат відкритий завжди, і будь-хто може до нього приєднатися в будь-який зручний момент. Також показується список учасників голосового чату. Для користувачів Android-смартфонів є зображення вікна голосового чату що плаває поверх інших додатків. У цьому режимі можна керувати мікрофоном та при бажанні, переглядати, хто говорить в чаті. Користувачі Telegram на комп’ютерах можуть вибрати поєднання клавіш, яким можна швидко увімкнути або вимкнути мікрофон.
Також повідомляється про оновлення анімації для Android, прискоренні завантаження стікерів (наліпок). Крім того, Android-клієнт отримав можливість редагування фотографій після її надсилання (наприклад, можна нанести малюнок, текст або стікери). Також Telegram для Android тепер підтримує можливість збереження даних на карту пам’яті. Користувачі Telegram на iOS отримали більш глибоку інтеграцію із голосовим помічником Siri — тепер голосовий асистент може читати вхідні повідомлення.
Оновлення вже доступно в Google Play та App Store. Ще сьогодні Павло Дуров поділився у своєму телеграм-каналі планами монетизації месенджера.
«Монетизація Telegram повинна приносити користь не тільки нам, а й усьому суспільству. Наприклад, якщо популярні публічні канали будуть монетизувати через рекламну платформу, власники цих каналів отримають безкоштовний трафік пропорційно їх охопленням. Або, якщо — на додачу до поточних безкоштовних стікерів — з’являться платні стікери з розширеними можливостями, художники цих стікерів також отримають частину доходу. Ми хочемо, щоб творці контенту та підприємці в Telegram процвітали, збагачуючи всіх наших користувачів коштом підвищення якості сервісу. Таким ми бачимо шлях Telegram», — пише Дуров у своєму блозі.