Використовують трупи тварин та атакують серед ночі: Politico розповіли подробиці підготовки ЗСУ у Франції

На навчаннях ЗСУ у Франції бійців готують до трупних запахів на полі бою, розкидаючи тіла тварин в окопах, та атакують зненацька серед ночі.

Про це йдеться у статті Politico.

За словами французьких офіцерів, окрім військової тактики, Україна попросила Францію підготувати майбутніх солдатів до суворих умов бою і діяти в холодній, галасливій обстановці, позбавленій сну.

Трупи мертвих тварин розкидають у траншеях, щоб українці звикли до запаху смерті. Також французькі війська вдаються до раптових нічних атак, йдеться у публікації.

“Коли вони прибудуть на фронт, обов’язково відбудеться шок, і моя роль – обмежити цей шок”, – сказав капітан Ксав’єр, один з інструкторів.

Також французькі інструктори використовують артилерію та гранати, щоб імітувати повітряні удари та спостерігати, як українці реагують на поранених солдатів. 

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше