Виробництво чіпів у Південній Кореї досягло 14-річного максимуму

Виробництво напівпровідників у Республіці Кореї почало стрімко зростати, що свідчить про відновлення найважливішого промислового сектора країни.

Нещодавно національне статистичне агентство опублікувало дані, які показують, що виробництво відскочило на 65,3% порівняно з роком раніше. Це є найбільшим зростанням з кінця 2009 року. Постачання напівпровідників також зросли на 59%, хоча в січні вони були меншими за 62,7%. Запаси скоротились на 16,2%, що є ще однією ознакою високого попиту.

Дані звіту вказують, що розширення промислового виробництва стало більшим, аніж очікували експерти, а отже у внутрішній економіці з’явився потужний імпульс, адже провідники становлять найбільшу частку експорту Південної Кореї.

Зазначається, що зростання триватимуть у березі, про це свідчить збільшення експорту мікросхем на 46,5%. Другий за величиною виробник мікросхем у країні SK Hynix Inc. прогнозує продовження позитивної динаміки у своїх постачання, зокрема для Nvidia Corp.

Варто зазначати, ринок мікросхем пам’яті, який лежить в основі напівпровідникової промисловості Південної Кореї, відомий своїм циклом різкого підйому й такого ж падіння.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше