Витік у Signal – у мережу «втекли» 1900 номерів користувачів

Платформа обміну повідомленнями каже, що інші особисті дані користувачів захищені, але випустила попередження щодо безпеки.

Signal заявив, що хакери отримали доступ до телефонних номерів і кодів перевірки SMS майже двох тисяч користувачів. Це стало результатом злому сервісу, який надає месенджеру послуги з перевірки телефонних номерів.

Signal заявляє, що дані були розкриті, коли хакери отримали доступ до порталу обслуговування клієнтів Twilio.

Раніше цього місяця Twilio зазнала фішингової атаки — зловмисники отримали доступ до даних 125 компаній-клієнтів. Компанія не уточнила, скільки окремих користувачів постраждали або до яких даних було отримано доступ, але серед 150 000 її корпоративних клієнтів є Facebook і Uber, а також Signal.

У Signal запевняють, що, крім самих телефонних номерів, зловмисникам не була доступна інша конфіденційна інформація.

«Всі користувачі можуть бути впевнені, що їх історія повідомлень, списки контактів, інформація про профіль, кого вони заблокували, і інші особисті дані залишаються конфіденційними», – йдеться в повідомленні Signal.

Сервіс розіслав SMS всім постраждалим клієнтам, щоб запропонувати їм перереєструвати свої облікові записи. Месенджер скасовує реєстрацію для всіх скомпрометованих номерів. Списки контактів та інша інформація профілю може бути відновлена ​​за допомогою пін-коду Signal.

Джерело support.signal

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше