Warner Bros. анонсував графік виходу серіалу про Гаррі Поттера

Фанати магічного світу Гаррі Поттера, готуйтеся до захопливих пригод: новий серіал “Harry Potter” дебютує в 2026 році. Це стане вступом до “десятиліття нових історій”, за словами Девіда Заслава (David Zaslav), генерального директора Warner Bros. Discovery.

Подробиці

Девід Заслав висловив свій ентузіазм щодо майбутнього проєкту та виявив намір розширювати всесвіт Гаррі Поттера, попри те, що з моменту випуску останнього фільму минуло десять років.

Голова Warner Bros. Discovery повідомив, що вже відбулися переговори з Дж. К. Роулінг (J. K. Rowling), авторкою серії книг про Гаррі Поттера, та її командою. Заслав зазначив, що зустрічі були продуктивними та обидві сторони натхненні майбутньою співпрацею.

Недавно я відвідав Лондон разом із Кейсі Блоїсом, главою HBO, та Ченнінгом Дангі, керівником телебачення Warner Bros. Ми провели час із Дж.К. Роулінг та її командою. Обидві сторони в захваті від можливості відродити цю франшизу. Наші розмови були надзвичайно позитивними, і ми з нетерпінням очікуємо на те, що ми зможемо запропонувати у найближчому майбутньому. Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися десятиліттям нових історій із прихильниками по всьому світу на Max“.

У 2023 році, коли було оголошено про запуск серіалу за “Harry Potter”, Max описав своє бачення: “Кожна книга Роулінг про Гаррі Поттера перетвориться на десятирічний серіал, створений з такою ж майстерністю, любов’ю та увагою, які характеризують цю всесвітньо відому франшизу“.

Також було заявлено, що в серіалі з’явиться новий акторський склад, а кожен сезон вірно відобразить сюжет оригінальних книг. Оригінальні фільми залишаться фундаментом франшизи та будуть доступні для перегляду.

Очікувана прем’єра серіалу про Гаррі Поттера запланована на 2026 рік.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше