XM1155-SC: нові високоточні артилерійські боєприпаси з дальністю стрільби понад 110 км

Компанія BAE Systems розробила XM1155-SC, артилерійський снаряд нового покоління, який призначений для підвищення можливостей точного ведення вогню на великі дистанції. Артилерійський боєприпас XM1155-SC розробляється з метою збільшення дальності дії 155 мм артилерійських снарядів більше 110 кілометрів.

У 2022 році компанія BAE Systems провела перші стрільби XM1155-SC з випробувального стенду 155-мм гармати артилерійської збільшеної дальності XM907E2 (ERCA). Снаряд вразив нерухому мету на далекостях, що перевершують можливості попередніх високоточних снарядів.

XM1155-SC призначений для проникнення та знищення оборони супротивника завдяки збільшеній дальності дії, покращеному наведенню та летальності. Це включає створення високоманевреного снаряда з низьким лобовим опором, здатного вражати широкий набір типів цілей у складних операційних умовах.

Завдяки своїй здатності вражати цілі на відстані понад 110 кілометрів, що більш ніж удвічі перевищує дальність дії існуючих високоточних боєприпасів артилерійського пуску, XM1155-SC розширює дальність дії артилерійських підрозділів. Така розширена дальність дозволяє військам вражати стратегічні цілі у глибині території противника, залишаючись у своїй поза зоною дії вогню противника.

Така можливість має вирішальне значення для формування поля бою перед прямим зіткненням, порушення логістики супротивника, вузлів управління та контролю, а також підтримки маневрів на відстані.

Більш того, точне наведення XM1155-SC гарантує, що він може точно вражати як нерухомі, так і цілі, що рухаються. Такий рівень точності зводить до мінімуму супутні збитки і дозволяє вибірково вражати важливі цілі навіть у тих випадках, коли сигнали GPS можуть бути погіршені або вимкнені.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше