З 4 березня Meta вводить нові норми для реклами соціальних тем в Україні

4 березня 2024 року Meta посилить заходи з забезпечення прозорості реклами, що стосується соціальних питань в Україні. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У Meta вважають, що більша прозорість веде до підвищення підзвітності та відповідальності як з боку самої компанії, так і серед рекламодавців. Тому гігант соцмереж вирішив поширити ці зусилля на глобальному рівні, у тому числі й в Україні.

Що зміниться для рекламодавців Facebook 4 березня

Починаючи з 4 березня 2024 року Facebook зобов’яже рекламодавців, котрі бажають запустити рекламу, пов’язану з соціальними питаннями в Україні, пройти авторизацію та додати застереження «Оплачено коштом» до оголошення.

Розміщувати рекламу, що стосується соціальних питань, можуть тільки адміністратори сторінки. Принаймні один з них має пройти верифікацію особи.

Meta розглядає документи протягом 48 годин, а перевірка застережень зазвичай завершується протягом 24 годин. Час розгляду рекламних оголошень може тривати до 72 годин.

Надалі рекламні оголошення будуть зберігатися у Meta’s Ad Library протягом семи років. Це необхідно для того, щоб громадськість могла бачити, хто запускав рекламу та деталі налаштувань таргетингу.

Ми хочемо бути певні, що люди в Україні мають доступ до деталей такої реклами та знають, хто за нею стоїть
Катерина Крук, керівниця з питань публічної політики щодо України в Meta

Що належить до соціальних тем в Україні

Згідно з політикою Meta, до соціальних тем в Україні належать:

  • громадянські та політичні права;
  • імміграція;
  • політичні цінності та урядування;
  • злочинність;
  • економіка;
  • питання безпеки та зовнішня політика;
  • екологічна політика;
  • вогнепальна зброя;
  • здоров’я.

Нові правила доповнюють політику Meta щодо реклами стосовно виборів або політики, яка діє в Україні з 2019 року. Більше інформації про нововведення можна отримати за посиланням.

Джерело speka facebook

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше