З працівників лише роботи: у Сполучених Штатах з’явиться унікальна бургерна (відео)

В американському місті Пасадена відкриється новий ресторан швидкого харчування — CaliExpress by Flippy. Це буде перша бургерна, де всі процеси від прийому замовлення до приготування їжі будуть автоматизовані.

Клієнти зможуть зробити замовлення на спеціальному терміналі, а потім спостерігати, як їхнє замовлення готується роботами. Роботи Flippy, створені компанією Miso Robotics, будуть самостійно переміщатися по кухні, готуючи картоплю фрі та бургери з овочами та соусами.

Ця повністю роботизований ресторан швидкого харчування буде розташована поряд з традиційною бургернею, де працюють люди. Таким чином, у разі виникнення будь-яких збоїв, персонал зможе виправити помилки Flippy.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше