За безпілотниками Bayraktar вишикувалася черга із країн-замовників

Уряд Бангладеш розмістив замовлення на постачання безпілотників Bayraktar TB2. Про це журналістам Prothom Alo повідомив турецький посол Мустафа Осман Туфан.

За словами дипломата, розкривати деталі угоди у нього немає права. Водночас він підтвердив, що Бангладеш справді замовив у Baykar Tech партію безпілотників.

Про те, що влада Бангладеш розглядає можливість придбання турецьких військових дронів, стало відомо в 2021 році. Про це журналістам Anadolu розповів посол Мосуд Маннан, який працює в Туреччині. Голова дипвідомства тоді зазначав, що на озброєнні ЗС Бангладеш вже знаходяться турецькі системи ПРО, машини протимінного захисту та бронетехніка.

У Baykar Tech не вважають за потрібне приховувати той факт, що завдяки успішному застосуванню Bayraktar TB2 у російсько-українському конфлікті за ними буквально вишикувалася черга із країн-замовників.

За словами керівника стамбульської фірми Сельчука Байрактара, весь світ побачив, що безпілотні технології грають у сучасних війнах одну із провідних ролей. Виробничі потужності Baykar дозволяють збирати щороку близько 200 безпілотників Bayraktar TB2. Протягом найближчих кількох місяців вони працюватимуть виключно на користь України.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше