Засновник Amazon Безос повернув собі звання найбагатшої людини планети, випередевши Ілона Маска

Джефф Безос, засновник Amazon, повернув собі звання найбагатшої людини світу, обігнавши Ілона Маска, генерального директора Tesla.

Це сталося завдяки зростанню акцій Amazon та інших технологічних компаній. Статки Безоса зараз оцінюють у $200 млрд, що на $2 млрд більше, ніж у Маска. Востаннє Безос був лідером 2021 року.

Зростання акцій Amazon на 17% цього року стало каталізатором повернення Безоса на вершину. Безос володіє 9% Amazon, тому його особисті статки безпосередньо залежать від вартості акцій компанії.

Ілон Маск, який домінував у списку найбагатших людей останні 9 місяців, тепер на другому місці. Зниження вартості акцій Tesla на 24% у 2024 році відсунуло його назад.

Бернар Арно, голова LVMH Moet Hennessy Moet Hennessy Louis Vuitton, замикає трійку лідерів зі статками в $197 млрд.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше