Здатний пролетіти 800 км дрон «Морок» виявився переробленою версією RZ-60

Цього тижня Сергій Притула показав широкій громадськості дрон-камікадзе «Морок». Волонтер стверджує, що перша серійна партія баражуючих боєприпасів готується до передачі ЗСУ.

Вага бойової частини безпілотника складає 30 кг Він здатний пролетіти до 800 км. Попри той факт, що на оприлюдненому Притулою фотознімку літальний апарат «розмитий», експерти ідентифікували його як перероблену версію БПЛА-мішені RZ-60 українського виробництва.

Дрон RZ-60 був розроблений приватною компанією NAURocket під патронатом КНУ ім. Шевченка в якості бюджетного БПЛА-мішені. Такі безпілотники використовуються для тренувань розрахунків ППО. Варто відмітити, що злітна вага і дальність польоту RZ-60 і «Морока» не співпадають. Бойова частина БПЛА-мішені важить 3 кг. Він здатний пролетіти до 300 км.

Очевидно, RZ-60 був допрацьований з метою збільшення дальності польоту і вантажопідйомності. Причому це було досить глибоке доопрацювання. Іншим способом збільшити вагу бойової частини вдесятеро неможливо.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело prostomob
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше