Зможе перехоплювати гіперзвукові ракети: Японія провела успішні випробування електромагнітної рейкової гармати (відео)

Агенція з технологій придбання та логістики Японії відрапортувала про успішне випробування електромагнітної рейкової гармати з морської платформи.

Японія заявляє, що випробування рейлгану стало важливим кроком вперед для технології, бо країна планує використовувати як на морі, так і на землі. Інформація про те, за яких умов відбулися випробування, залишається обмеженою.

Проте раніше публічно стало відомо, що рельсотрон здатний стріляти 40-мм сталевими снарядами вагою 320 грамів. Для пострілу зброя використовує не хімічний вибух порохів, а електромагніти. Швидкість пострілу складає 2230 м/c або 7962 км/год з потужністю 5 млн джоулів енергії.

У майбутньому рельсотрон можуть встановлювати на есмінці класу Atago, бо корабель має покращені можливості для генерації енергії, яка необхідна для роботи рейлгану. Не виключено, що розробка зможе потрапити на японські багатоцільові кораблі протиракетної оборони.

Швидкість снарядів з рельсотрона настільки висока, що ймовірно, вони будуть перехоплювати різні цілі, включно з гіперзвуковими ракетами. Не виключено, що до японської розробки приєднаються у майбутньому США.

Джерело The War Zone

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше