ЗСУ розповіли про 10 років війни у короткометражному фільмі для дітей (відео)

У Збройних силах України представили перший короткометражний анімаційний фільм “Піксель. Вартовий свободи”, повідомляє пресслужба ЗСУ.

“Піксель. Вартовий свободи” — це розповідь про 10 років боротьби за свободу і про тих, хто захищає Україну, для наймолодшого покоління українців.

Фільм розповідає про події Революції гідності, захоплення росіянами Криму в 2014 році, збиття літака MH17 із 298 пасажирами та всі злочини, які вчиняла росія.

“У цей скрутний для країни час постав хвацький герой Піксель – вартовий свободи, що береже українців, наших захисників і захисниць, котрі тримають небо, землю і море”
Пресслужба ЗСУ

Головний герой фільму Піксель, голосом стендап-коміка та волонтера Василя Байдака, розповідає дітям про 10 років війни росії проти України.

“Створення анімаційного фільму ініційоване СтратКом ЗСУ / AFU StratCom і реалізоване у співпраці з проєктом Книга-мандрівка. Україна за сприяння Благодійного фонду “МХП – Громаді””
Пресслужба ЗСУ

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше