ЗСУ збили російський дрон з незвичним “тюнінгом” – пластиковою баклажкою і кришечками від пива (фото)

Українські бійці з бригади ДПСУ “Помста” повідомили про збитий російський розвідувальний безпілотник “Орлан-10” неподалік від Часового Яру на Донеччині. Дрон знищено за допомогою кулемета Browning M2. Відео результативної атаки оприлюднено в соцмережах.

Репортер Андрій Цаплієнко зазначив, що матеріалами для створення ураженого безпілотника виступили, зокрема, пивні корки та пластикові баклажки. Незважаючи на настільки “побутове” виконання, апарати цієї моделі вважаються одними з найефективніших повітряних коригувальників окупантів.

Цей випадок нагадує ситуацію місячної давності, коли бійці ЗСУ виявили і знищили російський дрон, виконаний з фанери і пластикових пляшок.

У репортажі Цаплієнка також згадано українських “нічних відьом” – легкомоторні літаки, перероблені на далекобійні бомбардувальники безпілотного типу.

Зазначені вище факти демонструють здатність українських військових використовувати різні методи і технічні рішення для протидії російським дронам.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше