ЗСУ знищили російській комплекс радіоелектронної боротьби «Палантин» (відео)

Сили оборони України знищили новітній комплекс РЕБ «Палантин» на Запорізькому напрямку.

Під час розвідки оператори БПЛА 3-го окремого полку Сил спеціальних операцій помітили російський оперативно-тактичний комплекс РЕБ «Палантин». Як зазначається, цей комплекс використовувався окупантами для радіоелектронної розвідки та перешкоджання українським системам зв’язку.

Українські війська передали координати цієї цілі та успішно знищили її за допомогою ракетного комплексу HIMARS. Як видно на відео, перший удар не влучив, тож двоє окупантів зуміли вибратись й втекти, проте наступна ракета повністю знищила об’єкт.

Система «Палантин» є однією з новітніх розробок російського військово-промислового комплексу, адже введений він в експлуатацію лише у 2019 році. Комплекс призначений для боротьби зі системами радіозв’язку та радіоелектронної розвідки. Його можливості дозволяють «придушувати» електронні системи противника в ультракороткохвильовому та короткохвильовому діапазонах. Окрім того, «Палантин» вміє перешкоджати стільниковому та транкінговому зв’язкам.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше