Android 15 збільшить час автономної роботи в режимі очікування до 3 годин

Друга бета-версія Android 15 вже доступна і вона приносить деякі цікаві поліпшення, зокрема пов’язані з тривалістю роботи в режимі очікування. Про це повідомляє Android Authority

Оновлення Doze Mode

Одне з найбільших поліпшень стосується функції Doze Mode, яка суттєво покращує час автономної роботи пристроїв в режимі очікування. За словами Дейва Берка, віце-президента Google з розробки Android, пристрої на Android 15 будуть переходити в режим очікування на 50% швидше, ніж на Android 14. Це означає, що смартфони на Android 15 можуть додати до трьох годин до свого часу очікування. Це важливе покращення буде доступне для всіх пристроїв, що підтримують Android 15.

Оновлення для Wear OS 5

Крім того, Wear OS 5, нова версія операційної системи для розумних годинників, обіцяє на 20% менше споживання заряду батареї порівняно з Wear OS 4. Це стане можливим завдяки оптимізації виконання фонових завдань. Зокрема, розумний годинник буде виконувати більшу частину фонової активності під час заряджання, а не коли він перебуває на зап’ясті користувача.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше