Apple відкриває свій NFC в iPhone для сторонніх розробників в ЄС для врегулювання антимонопольного рослідуваня

Apple заявила, що дозволить стороннім провайдерам мобільних гаманців та платіжних систем доступ до можливостей NFC в iPhone. Це рішення є частиною зусиль компанії з врегулювання антимонопольного розслідування, ініційованого Європейською комісією. Зараз Комісія збирає дані щодо цих зобов’язань, які мають на меті припинити ексклюзивний доступ Apple Pay та Apple Wallet до NFC платіжних можливостей iPhone. Це новий етап у розслідуванні, яке триває майже чотири роки.

Зобов’язання Apple є реакцією на формальні звинувачення Комісії, висунуті півтора року тому, про те, що політика iOS обмежує конкуренцію на ринку мобільних платежів, що є порушенням законодавства ЄС. Хоча Apple і дозволяла стороннім розробникам доступ до NFC для читання електронних тегів, компанія обмежувала здійснення платежів через NFC.

Зараз, за словами Apple, після обговорень з Європейською комісією, компанія запропонувала зобов’язання, які дозволять розробникам сторонніх додатків в Європейській економічній зоні надавати своїм користувачам можливість здійснювати контактні NFC платежі через їхні iOS додатки, незалежно від Apple Pay та Apple Wallet.

Ці зобов’язання не поширюються на користувачів iPhone чи розробників сторонніх гаманців за межами ЄС, проте Комісія зазначає, що пропозиції Apple дозволять особам з Apple ID, зареєстрованим у Європейській економічній зоні, використовувати сторонні додатки для NFC платежів за межами блоку.

Зобов’язання будуть діяти 10 років, і за їх недотримання Apple може бути оштрафована на суму до 10% від її річного світового обороту.

Цей крок є частиною ширшого зусилля ЄС щодо регулювання діяльності технологічних гігантів, зокрема, розслідування щодо Apple Pay та інших сервісів Apple, які, на думку Комісії, порушують антимонопольні правила.

Джерело The Verge

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше