BAE Systems показала успішні випробування системи ППО на базі нового бронеавтомобіля AMPV

Компанія BAE Systems провела успішні випробування системи протиповітряної оборони на базі гусеничної машини Armored Multi-Purpose Vehicle (AMPV).

Про це компанія повідомила на своєму вебсайті.

Система протиповітряної оборони, встановлена на AMPV, насамперед призначена для боротьби з безпілотними літальними апаратами (С-UAS).

Випробування в реалістичних сценаріях проходило на полігоні “Біг Сенді” в Кінгмані, штат Арізона.

Прототип AMPV з системою C-UAS продемонстрував здатність точно виявляти, відстежувати, ідентифікувати та уражати або виводити з ладу стаціонарні й рухомі повітряні та наземні цілі.

Armored Multi-Purpose Vehicle з баштою M-SHORAD. Фото: BAE Systems.

«З самого початку розробки концепції бойових можливостей програми AMPV ми навмисно розробили модульну і гнучку конфігурацію, щоб забезпечити адаптивну і готову до зростання платформу для бойових машин», – сказав Білл Шихі, директор програми AMPV компанії BAE Systems.

У жовтні 2023 року бойова машина була презентована на виставці AUSA 2023.

Перспективна бойова машина отримала назву External Mission Equipment Package (ExMEP). Верхня пластина бронемашини отримала зміни, що дозволяють встановлювати нові бойові модулі.

Прототип AMPV оснащений бойовим модулем M-SHORAD, що призначений для боротьби з повітряними цілями.

M-SHORAD. Фото: BAE Systems.

Модуль оснащений восьмизарядною зенітною пусковою установкою FIM-92 Stinger, аналогічній тій, що застосовується в системі ППО Avenger.

Башта оснащена 30-мм автоматичною гарматою М230 та 7,62-мм кулеметом М240, які можна використовувати проти повітряних цілей, для протидії іншим загрозам та для самооборони.

Для виявлення повітряних цілей використовуються радари виробництва RADA Electronic Industries Ltd.

Джерело militarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше