Баг в iOS 17.5 повертає видалені рік тому фото у бібліотеку

Користувачі почали скаржитися у соціальних мережах на те, що після оновлення до iOS 17.5 у їх пристроях почали з’являтися фото, які були видалені ще кілька років тому. Про це пише The Verge.

Один з користувачів розповів, що після оновлення iPhone у його бібліотеці з’явилися непристойні фотографії, які він видалив ще у 2021 році. Такі зображення з’являються, як щойно зроблені.

Інший користувач також розповів, що чотири фотографії з 2010 року постійно з’являються зверху бібліотеки, скільки б разів їх не видаляли. У коментарях на Reddit ще більше користувачів повідомляють, що зіткнулися з такою ж проблемою.

Така ж проблема є на iPadOS 17.5. Один з користувачів розповів, що повністю відновив свій старий iPad, який пізніше продав другу. Після оновлення операційної системи на цьому планшеті з’явилися старі фото, які жодним чином не могли там бути.

Окрім старих фотографій, з iOS 17.5 також знову почали з’являтися старі дзвінки та повідомлення на автовідповідачі.

Зараз невідомо, що саме спричиняє проблему. Apple також поки що не коментувала цю ситуацію.

Джерело mezha.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше