Безкоштовний роумінг з Європою: законопроєкт пройшов перше читання

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №10265 про єдину роумінгову систему з Європейським Союзом.

Про це написав віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров.

Українці зможуть не сплачувати додаткові збори за зв’язок під час подорожей до чотирьох місяців Європою, а європейські мандрівники — в Україні. Україна виконала одну з умов євроінтеграції у сфері електронних комунікацій. Стаємо на крок ближчими до цифрового безвізу з ЄС. Дякуємо парламентському Комітету з питань цифрової трансформації.

Сподіваюся, народні депутати проголосують за законопроєкт загалом.
Федоров

Що відомо про європейський роумінг

Раніше повідомлялось, що Україна може приєднатися до вільного роумінгу з ЄС у 2024 році. Тоді тарифи на мобільний роумінг стануть нижчими, ніж до початку повномасштабної війни. Користувачам Roam like at home (RLAH) не треба буде сплачувати додаткові збори чи купувати місцеві SIM-картки, аби зекономити. Абоненти зможуть скористатися своїм тарифом від українського оператора.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше