Білл Гейтс зпрогнозував: як штучний інтелект змінить наше життя вже через 5 років

Американський підприємець та засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс відвідав Всесвітній економічний форум у Давосі, Швейцарія. Він висловив думку, що вже в найближчі п’ять років життя людей кардинально зміниться через вплив штучного інтелекту.

Білл ГейтсБілл Гейтс вважає, що впродовж наступних п’яти років штучний інтелект кардинально змінить життя людей та назвав одну галузь, в якій очікує на технологічний прорив завдяки ШІ.

Гейтс відомий своїм ентузіазмом щодо технологій, які базуються на ШІ. Зокрема, він впевнений, що саме штучний інтелект із часом розв’яже проблему голоду на Землі. Нові його прогнози стосуються того, що ШІ значно полегшить людям життя, пише CNN.

Мільярдер вважає, що одними з перших переваги ШІ зможуть оцінити лікарі. За його словами, технологія позбавить їх паперової роботи, яка потребує багато часу. Він впевнений, що вже за кілька років штучний інтелект стане доступним ледь не в кожному смартфоні, адже не потребує спеціального апаратного забезпечення.

Він також відзначив «драматичні» вдосконалення у версії ChatGPT-4. Чат-бот уже можна інтегрувати в роботу служб підтримки, програмістів, репетиторів та консультантів. І так, Гейтс вважає, що штучний інтелект незабаром зможе давати доволі дієві медичні поради, і це має стати фантастичним проривом.

«Згадаймо автоматизацію сільського господарства на початку 1900-х років, багато хто думав: “Гей, а що люди робитимуть?”. Насправді з’явилась безліч нових речей, безліч нових робочих місць, і ми живемо набагато краще, ніж коли всі працювали на землі. Це буде дуже схоже», – цитує Гейтса видання.

Підприємець також наголосив, що його Фонд сприятиме тому, щоб скоротити розрив у часі між отриманням користі від використання таких технологій у багатих та бідних країнах.

«Зрештою брак лікарів і вчителів набагато гостріший в Африці, ніж на Заході», – пояснив він.

Джерело mc.today

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше