Британський Challenger 3 стане одним із найзахищеніших танків у світі завдяки новій модульній броні

Британська компанія Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL) оголосила про постачання першого передсерійного Challenger 3. Новий танк буде оснащений бронею останнього покоління, що робить його одним із найзахищеніших основних бойових танків у світі. 

Challenger 3 оснащений новою модульною системою бронювання – підвищення живучості забезпечить безпрецедентний захист солдатів від найнебезпечніших загроз, з якими вони можуть зіткнутися на полі бою. Інтеграція передової технології броні є свідченням прагнення максимізувати безпеку та оперативну ефективність у сучасних умовах війни.

Бойовий танк Challenger 3 озброєний новітньою 120-мм гладкоствольною гарматою L55A1 від Rheinmetall, здатною стріляти найсучаснішими боєприпасами. Модульна броня Next Generation, розроблена у Великій Британії, у поєднанні з повністю оцифрованою вежею забезпечує неперевершений захист від реактивних гранат та протитанкових ракет. Додавання системи активного захисту Trophy Medium Variant (APS) підвищує його живучість на полі бою, встановлюючи новий стандарт танкової броні.

Нік Берчем, заступник керівника проєкту Challenger 3 в RBSL, наголосив на безпеці, експлуатаційній ефективності та комфорті для екіпажу, а відгуки військових враховуються на кожному етапі розробки. Такий підхід гарантує, що Challenger 3 стане найважливішим активом британської армії, поєднуючи потужні наступальні можливості із безпрецедентними заходами захисту.

Створення Challenger 3 також відповідає стратегічним цілям Великобританії у сфері виробництва та оборони. Інвестиції в завод RBSL і ширший ланцюг поставок у Великій Британії підкреслюють внесок проєкту в національну промислову стійкість та прагнення уряду до економічного розвитку.

Полковник Вілл Во, старший відповідальний за програму бронетехніки, заявив, що Challenger 3 відіграє ключову роль у бойових групах армійських бронетанкових бригад. Його розгортання має вирішальне значення для зміцнення зобов’язань Великобританії перед НАТО, особливо в контексті глобальних проблем, які наголошують на необхідності надійних бойових можливостей.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше