Чат-бот Ілона Маска Grok стане доступним для преміум-підписників X цього тижня

Чат-бот Grok невдовзі стане доступним більшій кількості користувачів соціальної мережі X. Про це оголосив Ілон Маск у своєму дописі на платформі.

За його словами, вже цього тижня доступ до Grok отримають всі преміум-підписники соцмережі, а не лише власники підписки Premium+.

Нагадаємо, що минулої осені компанія Ілона Маска xAI запустила власну версію ChatGPT. Чат-бот на основі штучного інтелекту отримав назву Grok та спершу був доступний обмеженій групі користувачів у США для бета-тестувань.

Серед особливостей бота те, що він має доступ до інформації в режимі реального часу через платформу X. Чат-бот здатний відповідати на «гострі питання», які не сприймаються більшістю інших систем ШІ.

Нещодавно бот став open source і вже доступний на GitHub. Це дозволить дослідникам і розробникам використовувати модель та впливати на те, як компанія оновлюватиме Grok у майбутньому.

Джерело mezha

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше