Чат-бот Маска Grok-1.5 зі штучним інтелектом буде доступний наступного тижня

Новітній чат-бот Grok-1.5 від стартапу Ілона Маска xAI з’явиться на його соціальній платформі X наступного тижня, повідомив мільярдер у п’ятницю у своєму пості на X.

“Grok 2 повинен перевершити поточний ШІ за всіма показниками. Зараз на тренуванні”, – додав Маск.

Grok – це модель штучного інтелекту, розроблена компанією Ілона Маска X.ai. Її остання версія, Grok-1.5, як повідомляється, запропонує значні покращення у вирішенні математичних завдань та програмуванні. Зокрема, модель начебто показала вражаючі результати, подвоївши ефективність у математичному тесті MATH і покращивши на понад 10% рішення задач в тесті HumanEval, який перевіряє навички програмування.

Зазначається що Grok-1.5 вирізняється здатністю обробляти набагато більший контекст, ніж її попередники, що дозволяє їй краще розуміти складні запитання і видачу більш точних відповідей. Таке розширення контексту відкриває нові можливості для аналізу довгих текстів і вирішення складних задач.

Ще однією особливістю Grok-1.5 є також здатність висловлюватись з питань, які зазвичай вважаються табуйованими для інших моделей, включаючи змови та політичні суперечки. звертаючи увагу на те що це фактично ідеологія Маска яка направлена нібито на свободу слова, робить дуже небезпечним ризик того що штучний інтелект буде використовуватись пропагандистами кремля. Твітер за Ілона Маска вже став потужним пропагандистським майданчиком для росіян які через соцмережу X транслюють брехню про війну в Україні.

За анонсом, Grok-1.5 незабаром стане доступна для випробувань обмеженим колом користувачів на платформі X, пропонуючи нові можливості, про які раніше згадувалось. Хоча існують питання щодо впровадження функцій автоматичного підсумування тем і відповідей, обговорюваних раніше.

Останні заяви Ілона Маска свідчать про те, що незабаром відкриють доступ до Grok ширшому колу користувачів X, особливо для тих, хто підписаний на платні преміум-плани. Це рішення може сприяти більш активному використанню можливостей штучного інтелекту серед загальної публіки, особливо для пропаганди Трампа і росії.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше