Cheerdots 2: бездротова мишка з ChatGPT, яка замінить тачпад, лазерну указку і диктофон

Компанія CheerDots представила на платформі Kickstarter цікавий ґаджет – багатофункціональну комп’ютерну мишку Cheerdots 2 з підтримкою ChatGPT.

Виробник каже, що один такий пристрій може замінити комп’ютерну мишу, тачпад, лазерну указку і диктофон. Девайс здатний записувати аудіо, а ChatGPT допоможе перетворити голос у текст, передати все це на комп’ютер і навіть зробити короткий переказ найголовнішого.

Як лазерна указка Cheerdots 2 працює у двох режимах: підсвічування великої зони із затемненням фону або невелике кольорове коло.

Миша бездротова і заряджається через порт USB-C. Одного заряду вбудованого акумулятора вистачає на 20 днів автономної роботи.

Cheerdots 2 Basic без функції запису 44 долари, Cheerdots 2 Advanced із записом і його розшифровкою – 69 доларів. Поставки очікуються в березні наступного року.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше