Чому оптичний інтернет набирає популярність в Україні

У зв’язку з загрозами масованих атак ворога на українську енергетику користувачі активно шукають способи залишатися на зв’язку за відсутності електрики. Одним із варіантів вирішення цієї проблеми є оптичний інтернет, який має все більший попит серед абонентів в Україні. Спробуємо розібратися, у чому полягають його особливості та переваги.

Що таке оптоволоконний інтернет

Оптоволоконний інтернет являє собою технологію передачі даних, що заснована на використанні оптоволоконних кабелів. Ця технологія надає необхідну інфраструктуру для забезпечення високої продуктивності й ефективності в сучасних цифрових середовищах, що робить оптоволоконний інтернет кращим вибором не лише для багатьох організацій і підприємств, а й для використання в домашніх умовах.

Оптоволокно наразі є однією з найсучасніших і найшвидших технологій, які забезпечують надійний доступ до мережі. Окрім цього, таке рішення дозволить зберегти доступ до інтернету навіть тоді, коли відсутнє електропостачання.

Головні переваги інтернету за технологією PON

Віддаючи перевагу оптичному інтернету, користувачі отримують такі суттєві переваги:

  • Висока швидкість передачі даних. Волоконно-оптичні кабелі здатні забезпечувати значно вищу швидкість інтернет-підключення.
  • Надійність з’єднання. Волоконно-оптичні кабелі мають вищу стійкість до зовнішніх електромагнітних перешкод та інших впливів, як порівняти з мідними кабелями, які використовуються в інших типах інтернет-з’єднань. Це забезпечує більш стабільне й постійне з’єднання, а також дозволяє використовувати інтернет без світла в Києві й мінімізувати ймовірність виникнення простоїв і збоїв у мережі.
  • Висока пропускна здатність. Ця технологія забезпечує можливість передачі великого обсягу даних на великі відстані з мінімальними втратами сигналу.
  • Високий рівень безпеки. Оптоволоконні кабелі забезпечують вищий рівень захисту даних, що робить їх більш надійними для передачі конфіденційної й чутливої інформації.

Загалом оптичний інтернет дає можливість насолоджуватися швидким доступом до вебсайтів, стримінгових сервісів та онлайн-ігор, а також сприяє більш ефективній роботі з хмарними сервісами й іншими сучасними онлайн-платформами.

Що потрібно для підключення оптичного інтернету

Якщо ви хочете відчути всі переваги користування інтернетом за сучасною технологією, потрібно виконати такі прості кроки:

  • Вибрати провайдера, який надає такі послуги. У Києві таку можливість надає Мережа Ланет — один із провідних українських провайдерів, який пропонує різні тарифи за вигідною вартістю.
  • Вибрати відповідний тариф і замовити його підключення.
  • Дочекатися прибуття майстра, який проведе інтернет за допомогою оптичного кабелю й встановить абонентський термінал.
  • Також для розподілу сигналу оптичного інтернету між різними пристроями у вашому будинку необхідно мати відповідний роутер. Купити його можна безпосередньо у провайдера, що буде набагато зручніше й швидше.

Для отримання консультації й оформлення заявки на підключення оптичного інтернету від Мережі Ланет звертайтеся за вказаними контактами:

м. Київ, просп. Берестейський (Перемоги), 95

[email protected]

(044) 500-03-03

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше