У Київському метрополітені заявили, що дійсна вартість квитків становить 30 грн: чи очікувати на зміни

Обґрунтована вартість проїзду у Київському метрополітені становить 30 гривень, але до завершення війни ціну на квитки не будуть підвищувати.

Про це заявив голова КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський в інтерв’ю LB.ua.

“Питання тарифу – це не компетенція Київського метрополітену. Ми не підвищуємо тарифу, але щороку подаємо дані до Департаменту економіки щодо собівартості перевезення пасажирів й економічно обґрунтованого тарифу”, – заявив голова метрополітену.

За його словами, востаннє тариф зростав у 2018 році, тоді витрати на електроенергію були 466 млн.

“Хоч ми перше комунальне підприємство, яке працює напряму з енергоринком, купує електроенергію за державним тарифом, тобто за мінімальними цінами, без посередників. У 2024 році ми повинні сплатити 1,6 млрд. Тому обґрунтований тариф сьогодні – більш як 30 грн”, – пояснив Брагінський.

Проте він наголосив, що під час війни ніхто не буде збільшувати тариф. Наскільки бюджет міста дозволить собі фінансувати транспортні підприємства, настільки зможуть.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше