DALL-E тепер дає змогу редагувати картинки через ChatGPT

DALL-E, генератор зображень на основі штучного інтелекту від OpenAI, отримав кілька нових функцій, які роблять його зручнішим для користувачів. Інструменти редагування зображень тепер доступні як у веб-версії, так і в мобільному додатку ChatGPT. Це дає змогу користувачам коригувати зображення, створені DALL-E, безпосередньо в інтерфейсі чат-бота. Ще одне нововведення – попередньо встановлені стилі. DALL-E пропонує такі варіанти, як гравюра на дереві, готика, малюнок від руки та інші.

Третю версію DALL-E, яка вийшла у вересні минулого року, інтегрували з ChatGPT, позбавивши користувачів необхідності писати ідеально точні текстові запити для зображень. Достатньо просто сказати ChatGPT, яке зображення необхідне, і він сам згенерує підказку. Нова опція дає змогу користувачам DALL-E коригувати та покращувати свої результати безпосередньо в інтерфейсі ChatGPT.

Крім того, в DALL-E 3 було додано нові підказки щодо стилів, які слугуватимуть своєрідною відправною точкою для користувача. Можна вибрати такі стилі, як гравюра на дереві, готика, синтвейв і малюнок від руки. При наведенні на них мишки з’являться приклади. Вибір стилю буде додано до запиту, після чого користувач зможе додавати необхідні деталі.

OpenAI також працює над проблемою, пов’язаною з довірою до зображень, створених штучним інтелектом. На початку цього року DALL-E 3 почала додавати видимі водяні знаки і метадані, щоб позначати зображення, створені ШІ. Це хороший крок, але зловмисники можуть легко видалити ці мітки. Вирішення цієї проблеми – завдання не тільки OpenAI, а й важливе питання для всієї спільноти.

Джерело hightech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше