DeepL запускає АІ-помічника для складання ділових текстів

Компанія DeepL, відома своїми перекладацькими системами, представила новий продукт — ШІ-асистент DeepL Write Pro. Цей інструмент створений для допомоги у написанні ділових текстів, працюючи на основі власних мовних моделей компанії.

DeepL Write Pro є творчим помічником, який аналізує текст і пропонує рекомендації щодо вибору слів, структури речень, а також стилю і тону. Цей продукт покликаний поліпшити текст, зберігаючи при цьому авторський голос користувача. Наразі асистент доступний англійською та німецькою мовами, дозволяючи налаштовувати стиль від ділового до повсякденного та регулювати тон, наприклад, доброзичливий чи захоплений.

За словами представників DeepL, новий помічник може значно покращити тексти незалежно від рівня мовної кваліфікації автора. Забезпечення безпеки відбувається за допомогою шифрування та видалення даних після використання.

Write Pro — перший продукт компанії, розроблений на базі власних мовних моделей, що навчались на суперкомп’ютері Mercury. Запуск цього інструмента дозволяє DeepL розширити свої пропозиції для бізнес-клієнтів, додатково до послуг машинного перекладу. Завдяки статусу “єдинорога”, досягнутому цього року, компанія прагне задовольнити зростаючий попит серед корпоративних користувачів.

Джерело TNW

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше