DJI анонсувала нові електростанції для зарядки дронів: моделі “Power 500” та “Power 1000”

Компанія DJI виводить на ринок нові електростанції під назвами Power 500 та Power 1000, які призначені для зарядки дронів у будь-який момент та в будь-якому місці.

Power 1000 з ємністю акумулятора 1024 Вт за год, здатний видавати 2200 Вт енергії. Power 500 з акумулятором на 512 Вт за год та 1000 Вт енергії представляє компактнішу та більш доступну опцію.

Обидві моделі дозволяють швидко заряджати дрони, забезпечуючи до 12 зарядів для Power 1000 та близько 6 для Power 500. Крім цього, станції оснащені різноманітними портами, включаючи USB-A, USB-C, SDC, та розетки змінного струму, що робить їх універсальними для зарядки різноманітних пристроїв від дронів до смартфонів та навіть ноутбуків.

Користувачі можуть придбати кабелі для швидкої зарядки окремо. Ці електростанції доступні в США, Європі та Австралії.

Плани компанії включають розробку сонячних батарей для Power 500 та Power 1000, що розширить їхню функціональність та дозволить заряджати їх у будь-якому місці, навіть коли немає доступу до електричної мережі.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше