DJI представляє Avata 2: новітній дрон з компактною камерою, трилопатевими пропелерами та окулярами Goggles 3 для пілотування FPV

На 11 квітня запланована презентація нового дрона DJI, і з наближенням цієї дати в мережі з’являється все більше відомостей про очікувану новинку. Цього разу в мережі опубліковані зображення БПЛА Avata 2, контролера RC Motion 3 та гарнітури Goggles 3.

Опубліковані зображення демонструють дрон Avata 2 з оновленим дизайном. Він має менш помітний корпус камери та трилопатеві пропелери. Повідомляється про наявність 1/1,3-дюймового сенсора камери, об’єктива з кутом огляду 155 градусів, можливість знімати відео в 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Також, за чутками, батарея забезпечує 23 хвилини автономної роботи, а заряджання триває 40 хвилин при потужності 65 Вт.

Що стосується Goggles 3, вона отримала дві камери, розташовані зовні гарнітури, які забезпечують вид від першої особи. У маркетингових матеріалах йдеться, що це дозволяє «спостерігати за навколишнім середовищем, не знімаючи окулярів» завдяки «мікро-OLED-дисплею високої чіткості та передачі з наднизькою затримкою». Нова гарнітура забезпечує такий самий двогодинний час автономної роботи, як і її попередниця.

Контролер RC Motion 3, на відміну від стандартного контролера DJI FPV, дозволяє керувати дроном за допомогою комбінації рухів рук і джойстика. У порівнянні з контролером RC Motion 2, у версії Motion 3 джойстик зміщений ліворуч, а кнопка режиму розміщена ближче до центру. Помаранчева кнопка замка виглядає трохи більшою.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше