Дослідникам вдалося отримати найвищу швидкість передачі даних, будь-коли зареєстровану у світі

Університет Осаки та Інститут перспективних досліджень Мінору встановили новий світовий рекорд швидкості передачі даних, використовуючи потужність фотоніки для прискорення бездротового інтернету, зокрема мобільного, до небачених швидкостей. Їхня революційна розробка, заснована на використанні лазера вимушеного розсіювання Мандельштама-Бріллюена, дозволила досягти одноканального передавання даних зі швидкістю 240 гігабітів на секунду в субтерагерцовому діапазоні від 100 до 300 ГГц.

Завдяки технології багаторівневої модуляції сигналу, дослідницька команда прагне підняти планку до 1 терабіта на секунду, обіцяючи еру майже миттєвого зв’язку, що змінить глобальну комунікацію. Розробка має особливе значення для мереж 6G, наближаючи нас до майбутнього, де висока швидкість і низьке затримання зв’язку стануть нормою.

Тадао Нагацума, головний дослідник проєкту, зазначає, що групі вдалося отримати найвищу швидкість передавання даних, будь-коли зареєстровану у світі, з використанням онлайнової цифрової обробки сигналів.

Цей прорив має потенціал революціонізувати не тільки мобільний інтернет, але й широкий спектр технологій, від автономних транспортних засобів до Інтернету речей, відкриваючи нові можливості для інновацій і зміцнення зв’язку в усьому світі.

Джерело interestingengineering

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше