Дивина від Lenovo: компанія об’єднала в одному пристрої Android-планшет і ноутбук на Windows

На виставці CES 2024 Lenovo продемонструвала ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid, який працює під керуванням Windows, коли використовується як ноутбук, і Android, коли використовується як планшет.

ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid складається зі станції, яку можна використовувати окремо при підключенні до зовнішнього дисплея, і 14-дюймового 2,8K OLED-екрана, який можна від’єднати та використовувати автономно.

“Це дивовижне рішення містить два продукти: базову систему для ноутбука Microsoft Windows і планшет, але їх можна використовувати окремо як два пристрої або працювати з ними разом — як з ноутбуком, тому користувачі можуть легко перемикатися між Windows 11 і Android”, — зазначає Lenovo.

Компанія презентує новий пристрій як розробку для творців медіаконтенту, дизайнерів, фахівців з логістики, фінансових аналітиків, і стверджує, що він може виконувати практично будь-які основні завдання в різних форматах: як повноцінний ноутбук з Windows 11, як ноутбук з гібридним потоком, який забезпечує трансляцію додатків Android, як планшет із клавіатурою чи звичайний планшет з Android 13.

CNET пише, що пристрій оснащений процесором Intel Core Ultra 7 (в гібридній станції) та процесором Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 (в дисплеї). В екранній частині є всі компоненти планшета Android, зокрема, акумулятор місткістю 38 Вт-годин, камера та деякі кнопки. Станція оснащена акумулятором місткістю 75 Вт-год.

Очікується, що пристрій надійде в продаж у другому кварталі 2024 року за ціною від 2000 доларів США.

Джерело nv.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше