Джефф Безос продає акції Amazon на суму близько 2 мільярдів доларів – Reuters

Засновник Amazon.com, Джефф Безос, продав приблизно 12 мільйонів акцій онлайн рітейлера та компанії, що надає хмарні сервіси, на суму близько 2 мільярдів доларів. Про це стало відомо з корпоративного звіту компанії, опублікованого в п’ятницю, пише Reuters. Продаж відбувся у середу та четвер, як показують подані документи.

Ця операція відбулася незабаром після того, як Amazon оголосила про план Безоса продати до 50 мільйонів акцій компанії протягом наступного року. Згідно з останнім щорічним звітом компанії, план продажу, який передбачає дотримання певних умов, був прийнятий 8 листопада 2023 року і має бути завершений до 31 січня 2025 року.

Безос, який залишив посаду генерального директора компанії та став виконавчим головою у 2021 році, заснував Amazon як книжковий магазин у 1994 році. Зараз він є другою найбагатшою людиною у світі зі статками у 200 мільярдів доларів, згідно з індексом мільярдерів Bloomberg.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше