Ексклюзивна функція Android стає доступною для iPhone

Одна з найкращих нових функцій “Андроїд”, відома як Circle to Search, стала доступна для власників айфонів.

Завдяки зусиллям Google Corp., користувачі “яблучних” смартфонів отримали можливість долучитися до зручної функції зі світу “зеленого робота”. Вона дає змогу здійснювати пошук об’єктів на екрані смартфона шляхом простого обведення їх жестом або дотиком. При цьому штучний інтелект автоматично визначає, що саме знаходиться на екрані.

Реалізація опції стала можливою завдяки новому ярлику Back Tap, який запускає пошук Google Lens і сканує все, що знаходиться на екрані.

Це майже те саме, що і Circle to Search, тільки працює набагато швидше, – пояснили представники американського техногіганта.

Скористатися новинкою зможуть власники “яблучних” смартфонів, починаючи від моделі iPhone 6S, з останньою версією iOS.

Почерговість дій:

  • Встановити додаток Google на айфон.
  • Завантажити спеціальний ярлик для iOS.
  • У налаштуваннях розділу “Спеціальні можливості” вибрати “Подвійний” або “Потрійний дотик” для активації бажаної дії шляхом торкання тильної панелі смартфона.
  • Прокрутити вниз до розділу “Швидкі команди” і вказати опцію “Шукати за знімком екрана” (англ. Search your screenshot).

Якщо все зроблено правильно, то користувач айфона під час перегляду інформації може активувати пошук потрібних відомостей шляхом дотику до задньої кришки.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше