Екстремальне випробування: блогери перевірили, чи може Tesla Cybertruck стати човном у водних перешкодах (відео)

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск раніше заявляв, що новий електричний пікап зможе долати водні перешкоди, а “пакет модифікацій” взагалі перетворить його на човен. Автори ютуб-каналу TechRax вирішили провести власні випробування Cybertruck.

В інструкції до електропікапа Cybertruck говориться, що він здатний долати броди глибиною до 79 сантиметрів (однак на такі дії не поширюється гарантія). Для форсування водних перешкод є спеціальний “режим броду” (Wade Mode): він піднімає пневмопідвіску в найвище положення (кліренс сягає 406 міліметрів) і герметизує акумуляторну батарею.

Блогери випробували Tesla Cybertruck на кількох затоплених ділянках траси різної глибини. Спочатку пікап форсував броди глибиною 30-40 сантиметрів, а потім зміг подолати більш глибоку перешкоду – вода досягла лобового скла.

Проте без проблем не обійшлося. Дві пластикові деталі кузова від’єдналися, хоча блогер повідомив, що вставив їх назад, а за кілька годин перестала працювати кнопка електроприводу заднього борту кузова (але з телефону він, як і раніше, відкривався).

Джерело TechRax

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше