Epic Games та Xbox направлять весь дохід з наступного сезону Fortnite на підтримку постраждалим від війни в Україні

Epic Games заявили, що у період з 20 березня по 3 квітня весь дохід з внутрішньоігрових покупок у Fortnite буде перераховано у фонди допомоги постраждалим в наслідок війни в Україні: Direct Relief, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП).

Купуючи набори В-баксів, підписку «Загін Fortnite», подарункові бойові пропуски і косметичні набори за реальні гроші, ви підтримуєте народ України та усіх, хто постраждав від рук окупантів. Також враховуються косметичні набора та карти В-баксів куплені в роздрібних магазинах, при умові, що вони будуть активовані впродовж зазначеного періоду.

Epic Games не будуть чекати закінчення сезону, а одразу ж перераховувати гроші на рахунки благодійних фондів. Для довідки, за перші два роки з моменту виходу Fortnite приніс більше $9 млрд доходу.

До акції також приєднався Xbox, весь дохід з продажів контенту Fortnite у Microsoft Store за зазначений період перерахують в ті ж благодійні фонди.

Новий сезон Fortnite починається вже сьогодні, 20 березня 2022 року, і триватиме до 3 квітня 2022 року.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше