Ера доступного ШІ: Nvidia анонсує перший суперкомп’ютер для університетів

Компанія Nvidia і Технологічний інститут Джорджії оголосили, що вони розробили перший суперкомп’ютер зі штучним інтелектом для студентів.

Такий крок є способом демократизації доступу до суперкомп’ютерних ресурсів, що, як правило, призначені для технологічних гігантів і стартапів.

Спершу лише студенти бакалаврату Georgia Tech можуть використовувати обчислювальний кластер, який працює на програмному забезпеченні AI Nvidia та на «віртуальному шлюзі» від Penguin Solutions.

Студенти поки що використовували суперкомп’ютер лишень в одному класі, але Georgia Tech планує продовжувати масштабувати використання. До весни 2025 року всі студенти та аспіранти університету матимуть доступ до розробки.

Нагадаємо, що нещодавно OpenAI уклала першу угоду із закладом вищої освіти: Університет штату Аризона отримав повний доступ до ChatGPT Enterprise. Заклад планує використовувати його для курсів, навчання, досліджень тощо.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше