FN Herstal презентував нову версію ручного кулемета третього покоління FN Minimi 7.62 Mk3

Компанія FN Herstal представила новий варіант свого ручного кулемета FN Minimi для задоволення потреб збройних сил у всьому світі. FN Minimi, стандартизований у багатьох арміях, у тому числі в країнах-членах НАТО, широко відомий своєю бойовою ефективністю та надійністю.

Ручний кулемет FN Minimi 7.62 Mk3 третього покоління поєднує в собі потужність та легкість, забезпечуючи при цьому значні покращення в ергономіці та мобільності. Ця зброя відома своєю перевіреною надійністю у численних бойових ситуаціях.

Нова конфігурація FN Minimi Mk3 включає кришку корми і довгу верхню напрямну з 23 пазами. Ця цілісна напрямна дозволяє монтувати дві оптики, надаючи користувачам більш гнучкі зміни. Наприклад, денну оптику без збільшення можна комбінувати зі збільшувальним прицілом або денну оптику з оптикою нічного бачення, забезпечуючи підвищену точність та надійність під час місій.

Новий варіант замінює стандартний регульований приціл нерегульованою відкидною повністю і включає в себе засувку, яка утримує кришку відкритої під час заряджання або операцій безпеки. Ця функція компенсує вагу оптики, забезпечуючи безпечне та ефективне поводження.

Новий кулемет оснащений регульованим прикладом з п’ятьма положеннями регулювання довжини та шістьма положеннями регулювання висоти підщілки, а також гідравлічним буфером для зменшення віддачі. Сошки, вбудовані в цівку, залишаються придатними для використання навіть із аксесуаром, встановленим на нижній напрямній. Рукоятка введення дозволяє зводити зброю обома руками, а лоток подачі з собачками для фіксації ременя полегшує заряджання однією рукою.

FN Minimi 7.62 Mk3 стандартно поставляється зі стволом завдовжки 422 мм. Він доступний у кількох варіантах, включаючи тактичну версію з регульованим прикладом, версію з телескопічним прикладом та стандартну версію з фіксованим прикладом. Крім того, доступний комплект переобладнання для стрільби патронами НАТО 5,56×45 мм.

Зброя працює за принципом газового затвора, що обертається і має довжину 1026 мм у висунутому стані і 950 мм у складеному стані. Кулемет важить приблизно 8,8 кг і має циклічну скорострільність близько 800 пострілів за хвилину.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше